Hakkımızda

Ev dört duvardan ibaret bir yapıyken biz onları yuva haline getiririz. Iste hayallerindeki yuvayı olusturmak isteyenlerin ilk adresi olan Modasel Mobilya 1998’den beri sektöründe kendini duyurmayı basarmıs güçlü bir mobilya magazasıdır. Evinizdeki huzuru, güveni ve mutlulugu yansıtmayı amaç edinen köklü firmamız, ürün çesitliligi ve kalitesiyle ile sizleri alıp hiç bilmediginiz bir dünyaya götürecek. Bu dünyada siz renklerin ısıltısı ve ahengiyle büyülenirken Modasel Mobilya’nın üstün hizmet kalitesinden çok memnun kalacaksınız. Evinizin bir odasındaymıs gibi sizi rahat hissettirecek olan  alısanlarımız ve çalısma ortamımız ile mutlulugunuza giden yolculukta asla yalnız olmayacaksınız.

Misyonumuz

Kaliteli,Standart ve özgün ahşap mobilyalar üreterek, Türkiye kökenli bir dünya markası haline gelmek. Kalite çizgisinden tasarım özgürlüğüne,fark yaratan Modasel markasını tüm dünyaya ismiyle aranılan bir noktaya getirmek.

Vizyonumuz

Üretimden,pazarlama ve dağıtıma,bütün aşamalarda üstün iş ahlakına uymak ve dürüst çalışma ilkelerini harfiyen uygulamak. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda,en iyi olmak için yüksek bir motivasyonla,ürün ve hizmetten taviz vermeden,çalışarak el birliğiyle başarıya ulaşmak.Profesyonellikle huzurlu bir iş ortamını birleştirerek, takım ruhuyla çalışmak ve idealleri yakalamak için her gün bir adım daha atmak