SHOWROOM

Telelefon: +90 (224) 713 48 02
Adres: ErtuğrulGazi Cad. No:50 İnegöl/Bursa/Türkiye

FABRİKA

Telefon: +90 (224) 718 55 61
Fax: +90 (224) 718 56 11
Eposta: modaselmobilya@hotmail.com
Adres: Küçük Sanayi Tüpçüler Sitesi Arkası Semiz Sokak No:4 İnegöl/Bursa/Türkiye

 

 

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

1984 yılında ÖZARSLAN Mobilya klasik mobilya üretimine başlayara firmamız,Sonraki yıllarda gelişen ve değişen ve talepler doğrultusunda klasik mobilyadaki tecrübelerimizi modüler mobilyaya taşıdık.

Modasel tescilli markamız adı altında hazırladığımız ürünlerin modern,ergonomik,foksiyonel olmasına özen gösterdik.Kaliteli üretim,Zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız,gelişen teknolojiyi kulanarak kısa zamanda mobilya pazarında söz hakkına sahip olmuştur.
ÖZARSLAN furniture has been founded with producing classical furniture in 1984.By the time,following technological dvances and demands,Özarslan has captured the market conditions,at the right time and in the right way,so turn to the furniture...

We apply to prepared the modern,ergonomic and functionally products in to our proprietary marks is modasel...
At the time delivery,quality production and customer pleasure is our principles .Sou our firm is using to progressiv
Technology,at the short time we reached to a strong in the furniture market .BAŞA DÖN

modasel Mobilya “www.modasel.com.tr” Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

1) Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. modasel Mobilya websitesi bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
modasel Mobilya web sitesi içeriğinde bulunan fotoğraf, içerik, makale, video ve diğer görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan, herhangi bir amaçla, herhangi bir yöntemle kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması, işlenmesi veya diğer herhangi bir şekilde kullanılması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu hükümleri kapsamında suç teşkil etmekte olup, bu tür eylemleri işleyenler hakkında cezai takibatlar yapılacağı ve tazminat davaları açılacağı, fikri ve sınai emeğin korunması için gereken tüm tedbirlerin alınacağı ve tüm hukuki yollara başvurulacağı önemle tarafınıza duyurulur.
modasel Mobilya web sitesinde yayınlanan ilgili fotoğraflar, video görüntüleri, animasyonlar, haber yazıları ve diğer yazılı ve görsel materyaller, modasel Mobilya web sitesi dışında izin alınmadan herhangi ve hiçbir şekilde başka web sitesinde veya başka bir mecrada kısmen veya tamamen herhangi bir teknolojik yöntemle yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, içeriğinde ekleme, silme veya diğer herhangi bir değişiklik yapılamaz. İzin almadan link, framing ve benzeri teknolojiler kullanılamaz, offline browser ve benzeri yöntemlerle çevrimdışı olarak web sitesinin bir kısmı veya tamamı herhangi bir mecrada yayınlanamaz. modasel Mobilya web sitesinin yayınladığı içeriği (yazı, fotoğraf, video, animasyon, v.b. gibi) ticari amaçlar dışında kendi sanal ya da görsel mecranızda yayınlamak isterseniz info@modasel.com.tr adresine bir e-posta ile başvurup yetkili birimden izin almak zorundasınız.

2) modasel Mobilya web sitesi dışındaki diğer mecralarda; fotoğraf, içerik, makale, video ile diğer görsel ve yazılı materyalin ve/veya ürünlerinin izin alınmadan yayınlanması ile alakalı olarak (katalog, broşür, insert, reklam v.b.) yine Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu hükümleri kapsamında gereği yapılacaktır.

3) Web sitesi ile görsel ve yazılı materyaller (katalog, insert, broşür v.b.) dışında modasel Mobilya bünyesinde üretilen ve ürün gamında yer alan ürünlerin veya projelerin gerek bireysel, gerekse firma bazında kopyalanması, üretilmesi, kullanılması, faydalanılması v.b. durumlarda;
“MARKALARIN KORUNMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME
KARARNAME NO: 556
KARARNAME TARİHİ: 24.06.1995
RESMİ GAZETE TARİH/SAYISI: 27.06.1995/22326
Madde 61/A – (Değişik: 5833 – 21.01.2009 / m. 3) Başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal veya hizmet üreten, satışa arz eden veya satan kişi bir yıldan üç yıla kadar hapis ve yirmibin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır. Marka koruması olan eşya veya ambalajı üzerine konulmuş marka koruması olduğunu belirten işareti yetkisi olmadan kaldıran kişi hakkında bir yıldan üç yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezasına hükmolunur. Yetkisi olmadığı halde başkasına ait marka hakkı üzerinde satmak, devretmek, kiralamak veya rehnetmek suretiyle tasarrufta bulunan kişi iki yıldan dört yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır. Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan suçların bir tüzel kişinin faaliyeti çerçevesinde işlenmesi halinde ayrıca bunlara özgü güvenlik tedbirlerine hükmolunur.” Maddesi gereğince hukuki yollara başvurulacağı önemle duyurulur.